Адвокати та юридичні послуги

Кодекс Безпеки

Ви з впевненістю можете звертатися до нас по адвокатські та юридичні послуги. Ми гарантуємо Вам професіональний підхід у багатьох напрямках. Наші досвідчені спеціалісти з радістю допоможуть Вам у юридичному супроводі господарювання та юридичному супроводі суб’єктів господарювання. Ми завжди здійснюємо якісний юридичний супровід діяльності наших клієнтів.

Кодекс Безпеки

 Також ми займаємося  реєстрацією підприємств в Україні та за кордоном, оскільки головним чинником успішного існування підприємства є легітимність. Наша організація  допоможе забезпечити охорону Вашої інтелектуальної діяльності, захистити марку від незаконного використання та копіювання –  шляхом реєстрації авторського права та реєстрації торгової марки. До переліку наших послуг також входить реєстрація іноземних інвестицій в Україні.
        У юридичних послугах для іноземців, супроводі бізнесу та індивідуальних питаннях «під ключ» наші спеціалісти мають великий і успішний досвід. Фахівці також допоможуть вирішити Ваші питання з: податкового права, господарського права, договірного права, корпоративного права, цивільного права та міжнародного права. Ми допомагаємо вийти переможцем в усіх спорах: зі страховими компаніями, трудових спорах, спадкових спорах, житлових спорах, спорах з органами влади, та, навіть, сприяємо вирішенню сімейних суперечок. Звернувшись до нас про допомогу Ви також можете отримати професійну юридичну  та адвокатську  підтримку у питаннях стягнення заборгованості. Ми пропонуємо Вам допомогу висококваліфікованих адвокатів, зокрема адвокатів по ДТП та адвокатів у кримінальних провадженнях.
        Також Ви можете звернутися за послугами для юридичних осіб, аутсорсинговими послугами (абонентське юридичне обслуговування) та аутсорингом для батьків. До послуг нашої компанії входить юридична підтримка при банкрутстві та реструктуризації, фінансові консультації та послуги ProBono.
        Окремою галуззю у якій ми надаємо допомогу – є правовий супровід інвестування та будівництва.

        У нашій компанії Ви можете отримати фахові професійні переклади з іноземної мови. Ми перекладаємо юридичні документи та нотаріально їх засвідчуємо. Усі ці послуги надаються виключно на високому рівні, оскільки ми дбаємо про свою репутацію і здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Кодекс Безпеки

Перелік наших юридичних послуг та послуг адвоката:

– Юридичний супровід субєктів господарювання;
– Реєстрація підприємств (у тому числі за кордоном);
– Авторське право, реєстрація торгової марки;
– Реєстрація іноземних інвестицій в Україні;
– Юридичні послуги для іноземців, супровід бізнесу та індивідуальних питань «під ключ»;
– Податкове право, Господарське право;
– Договірне право, міжнародне право;
– Спори зі страховими компаніями;
– Сімейні суперечки;
– Спадкові спори;
– Спори з органами влади;
– Трудові спори;
– Стягнення заборгованості;
– Адвокат по ДТП;
Адвокат у кримінальних провадженнях;
– Корпоративне право;
– Послуги для юридичних осіб, аутсорсингові послуги (абонентське юридичне обслуговування);
– Банкрутство та реструктуризація;
– Житлові спори, цивільне право;
– Правовий супровід інвестування, будівництва;
– Робота з морськими та річковими перевезеннями. Фрахтування (фрахт) суден.
– Аутсорсинг для банків;
– Фінансові консультаціі;
– Послуги ProBono;
– Фахові професійні переклади іноземної мови, юридичних документів, їх нотаріальне засвідчення;