ПОЖЕЖНЕ СПОСТЕРІГАННЯ

Централізоване пожежне спостерігання – це важлива складова систем протипожежного захисту. Здійснивши підключення системи автоматичної пожежної сигналізації (та інших систем) до пульта пожежного спостерігання, Ви захистите підприємство, будинок, близьких та бізнес, оскільки ця послуга забезпечує цілодобове, централізоване спостерігання за системами протипожежного захисту через пульт пожежного спостерігання, який наявний у компанії «Кодекс Безпеки».

На пульт нашої компанії можливе підключення системи пожежної сигналізації, системи пожежогасіння, системи димовидалення (підпору повітря) квартир, будинків, а також комерційних, адміністративних, промислових об’єктів  будь яких категорій складності на всій території України.

Якщо у Вас вже змонтована вищевказана система протипожежного захисту, ми забезпечимо її безперебійну роботу з нашим пультом.

Якщо ж у Вас ще немає цих необхідних систем – ми якісно влаштуємо їх в короткі терміни та за мінімальною ціною.

Наявність у компанії «Кодекс Безпеки» всіх необхідних Ліцензій, пульта пожежного спостерігання, кваліфікаційних працівників та ряду інших необхідних протипожежних заходів, дозволяє нам швидко та на високому рівні реагувати на надзвичайні ситуації та гарантувати Вам якість робіт та надання послуг.

За наданням консультації та додаткової інформації, а також з метою підготовки комерційної пропозиції, звертайтесь за телефонами 068 110 00 01 та 032 260 00 10 або пишіть нам на електронну адресу kodeksbezpekylviv@gmail.com