ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ВОДОПРОВІД

Протипожежний водопровід – це комплекс заходів, які забезпечують подачу води на гасіння, локалізацію вогнищ  і перешкоди їх розширенню. Водопровід розрізняють внутрішнього і зовнішнього виду.

Внутрішній протипожежний водопровід – це комунікація, яка монтується для організації пожежної безпеки в разі загоряння споруди. Монтаж внутрішніх протипожежних водопроводів є обов’язковим для:

  • громадських будівлях різного призначення, якщо їх загальний обсяг становить понад 5 тис. метрів кубічних;
  • гуртожитків;
  • готелів;
  • офісних центрів;
  • адміністративних будівель, що належать до промислових об’єктів;
  • спортивних залів і комплексів, театрів, цирків та інших культурно-спортивних будівель;
  • житлових багатоповерхових будинків, висота яких перевищує 12 поверхів;
  • всіх промислових і складських об’єктів, висота яких перевищує 3 поверхи.

Зовнішній протипожежний водопровід – це комплекс з внутрішніх водопроводів, пожежних гідрантів, вододжерел, який призначена для гасіння пожежі.

За типом водопровідної мережі розрізняють тупикову і кільцеву мережу. Переваги кільцевої водопровідної мережі – наявність запірних пристроїв, що надає можливість виключити несправні ділянки водопроводу із схеми водопостачання. Необхідність оснащення будівель внутрішніми трубопроводами, а також норми витрати води, які потрібні для гасіння пожежі, регламентуються відповідними Правилами.

Запорука багаторічної безперебійної роботи протипожежного водопроводу – це його належне проектування, професійний монтаж, проведення випробувань на тиск і витрату води, регулярне технічне обслуговування.  

Звертаючись до нас, Ви отримаєте надання нами, як спеціалізованою організацією повноцінного спектру робіт, що дозволить в подальшому своєчасно виявляти порушення в роботі системи та оперативно їх усувати.

За наданням консультації та додаткової інформації, а також з метою підготовки комерційної пропозиції, звертайтесь за телефонами 068 110 00 01 та 032 260 00 10 або пишіть нам на електронну адресу kodeksbezpekylviv@gmail.com