СИСТЕМИ БЛИСКАВКОЗАХИСТУ

Блискавкозахист – це один з важливих елементів будь якої будівлі, який забезпечує захист людей і самого об’єкту під час негоди. Влаштування даної системи слід довіряти виключно професіоналам. Правильний монтаж системи  блискавкозахисту дозволить уникнути пошкодження покрівлі, розплавлення конструкцій з металу і руйнування опор, що може статися в разі прямого попадання блискавки. Фахівці нашої компанії виконають проектування і монтаж систем блискавкозахисту швидко, якісно і з гарантією. Готові взятися за втілення проекту будь якої складності.

Складові частини системи блискавкозахисту і їх призначення:

Блискавкоприймачі – провідники, які приймають на себе (вловлюють) блискавку.

Струмовідводи – провідники, які розподіляють і безпечно відводять струм блискавки в заземлювальний пристрій.

Заземлюючі пристрої – система провідників, що знаходяться в безпосередньому контакті з грунтом (землею) і забезпечує стікання струму блискавки в землю.

Перераховані вище складові частини системи блискавкозахисту розраховані так, що здатні витримати термічну і динамічну дію струмів блискавки без пошкодження самих пристроїв блискавкозахисту і без поразок і руйнування об’єктів, що захищаються.

Фахівці компанії «Кодекс Безпеки» здійснюють влаштування систем блискавкозахисту та заземлення по етапах:

  • консультація
  • надання комерційної пропозиції / кошторису на проектування
  • виконання проектних робіт
  • розроблення комерційної пропозиції /кошторисів на матеріали та роботи
  • монтаж системи
  • діагностика роботи системи
  • прийом / здача змонтованої системи

Можливе встановлення активного та пасивного типів системи блискавкозахисту. Вартість послуг залежить від об’ємів виконання робіт, складності та призначення об’єкту. Надаємо послуги “під ключ”.

За наданням консультації та додаткової інформації, а також з метою підготовки комерційної пропозиції, звертайтесь за телефонами 068 110 00 01 та 032 260 00 10 або пишіть нам на електронну адресу kodeksbezpekylviv@gmail.com