ВОГНЕЗАХИСТ ТА ВОГНЕЗАХИСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Вогнезахисне обробляння – це необхідність для підприємства, яке працює відповідально та у відповідності до законних вимог, а також дбає про безпеку та майбутнє. Вогнезахист – це зниження показників пожежної небезпечності матеріалу. Способами вогнезахисту є вогнезахисне просочування, поверхневе вогнезахисне обробляння та вогнезахисне заповнення. Одним зі способів вогнезахисту є покриття конструкцій спеціальними вогнезахисними засобами. 

Компанія «Кодекс Безпеки» виконує наступні роботи з проектування, постачання, монтажу, вогнезахисту / вогнезахисного обробляння:
– вогнезахисне обробляння металоконструкцій
– вогнезахист дерев’яних конструкцій (захист деревини)
– вогнезахисне обробляння повітроводів
– вогнебіозахисне обробляння
– вогнезахист кабельної продукції та інженерного обладнання

Ми використовуємо лише якісні та сертифіковані в Україні засоби. Усі вогнезахисні матеріали й суміші проходять багатоступеневу перевірку. Здійснюється контроль, тестування проводиться на заводі виробника із застосуванням спеціалізованого обладнання.

У нашій команді працюють кваліфіковані технічні експерти, які надають оперативну підтримку на кожному етапі реалізації Вашого проекту.

За наданням консультації та додаткової інформації, а також з метою підготовки комерційної пропозиції, звертайтесь за телефонами 068 110 00 01 та 032 260 00 10 або пишіть нам на електронну адресу kodeksbezpekylviv@gmail.com